Specjaliści od krojenia – już 20 lat

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, działającą w sektorze kompleksowego wyposażenia gastronomii i sklepów. Przywiązujemy wielką wagę do wysokiej jakości świadczonych usług. Posiadamy kilkudziesięcioletnie doświadczenie w dziedzinie produkcji, projektowania, sprzedaży oraz doradztwa z zakresu wyposażenia sklepów i gastronomii.

Naszymi sztandarowymi towarami są krajalnice żywności Ma-Ga. W ostatnich latach staliśmy się największym dystrybutorem krajalnic, szatkownic, kotleciarek, pił do mięsa Ma-Ga w Polsce. Jesteśmy dostawcą nie tylko urządzeń, lecz kompleksowych rozwiązań, które znakomicie ułatwiają pracę w sklepie, gastronomii itp. placówkach oraz oferują komfortowe, szybkie i bezpieczne krojenie na najwyższym poziomie.

Zatrudniamy młody, energiczny i wysoce wykwalifikowany personel pozwalający realizować założenia naszej misji. Służąc radą i pomocą budujemy zaufanie naszych Odbiorców poprzez zaangażowanie, zorientowanie na potrzeby, doradztwo oraz kompetencyjną gotowość. Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas wartością nadrzędną. Stały rozwój, kompetencje z jednej ręki i wiara w sukces stanowią o sile naszej firmy.

Dzięki ścisłej współpracy z krajowymi i zagranicznymi partnerami, światowymi liderami w produkcji sprzętu z zakresu kompleksowego wyposażenia gastronomii i sklepów możemy zaproponować naszym Klientom bogatą ofertę produktów najwyższej klasy. Klarowna współpraca i rzetelność – na tym budujemy naszą pozycję jako Państwa przyjaciel na wymagającym rynku profesjonalnego wyposażenia sklepów i gastronomii

Zapraszamy do współpracy.

logo dostawcy